Najnowsze

Jeśli zależy komuś na kupnie bardzo dobrego, wyposażonego w wiele nowych funkcji i opcji tabletu, to na pewno warto śledzić nowości. Jest kilka modeli, którym warto poświęcić trochę uwagi. Jednym z nich jest Alcatel POP 4, który ma wbudowany modem LTE. Jest to nowość, która na rynku dostępna będzie dopiero od października. Model zaprezentowany został zaś w Berlinie. Co go wyróżnia? Procesor Qualcomm Snapdragon 430, kamerka, aparat, głośniki. Systemem operacyjnym jest Android 6.0.

Interesującą nowością jest również Samsung Galaxy Tab A2016, wyposażony w piórko, co daje więcej możliwości działania, a też jest przede wszystkim bardzo wygodne, co zadowoli wymagających użytkowników. Jeśli chodzi o parametry to mamy tutaj 10,1 calowy ekran, pojemność 32 GB, aparat, kamerkę, procesor Exynos 7870. Sprzęt ten przyciąga spojrzenia także dokładnym wykończeniem.

Znajdzie się również coś dla miłośników Lenovo. Nowy tablet – Yoga Book, na pewno trafi w gusta i potrzeby tych, którzy chcą mieć klawiaturę oraz miejsce do wygodnego pisania, rysowania. To urządzenie wyjątkowe i zdecydowanie godne uwagi.